SEZON 2022/23

JUNIOR B2
Rocznik 2007/08

Poniedziałek, Siłownia godz.19.00 – 20:30 – Narodowy Stadion Rugby , Gdynia

Poniedziałek, godz. 20:30 – 22:00 – Narodowy Stadion Rugby , Gdynia

Środa, Siłownia godz.19.00 – 20:30 – Narodowy Stadion Rugby , Gdynia

Czwartek, godz.18.30 – 20.00 Wolności 25, Gdynia

Środa, godz. 20:30 – 22:00 – Narodowy Stadion Rugby , Gdynia

Piątek, godz. 20:00 – 22:00 – Narodowy Stadion Rugby , Gdynia

TRAMPKARZ C1
Rocznik 2008/9

Poniedziałek, Siłownia godz.19.00 – 20:30 – Narodowy Stadion Rugby , Gdynia

Środa, Siłownia godz.19.00 – 20:30 – Narodowy Stadion Rugby , Gdynia

Piątek, godz. 20:00 – 22:00 – Narodowy Stadion Rugby , Gdynia

Sobota, godz. 08:30 – 10:00 – Boisko Ogniwo , Sopot

MŁODZIK D1
Rocznik 2010

Poniedziałek, godz. 18:15 – 19:45 – boisko Ogniwo , Sopot

Czwartek, godz. 17:30 – 19:00 – boisko SP nr 42 ul. Staffa 10, Gdynia

Sobota, godz. 8:30 – 10.00 – boisko Ogniwo , Sopot

MŁODZIK D2
Rocznik 2011/12

Poniedziałek, godz. 18:15 – 19:45 – boisko Ogniwo , Sopot

Wtorek, godz. 17:30 – 19:00 – boisko SP nr 42 ul. Staffa 10, Gdynia

Piątek, godz. 17:30 – 19:00 – boisko SP nr 42 ul. Staffa 10, Gdynia

ORLIK E2
Rocznik 2013

Wtorek, godz. 19:00 – 20:30 – boisko SP nr 34 ul. Cylkowskiego 5 Gdynia

Czwartek, godz. 19:00 – 20:30 – boisko SP nr 34 ul. Cylkowskiego 5 Gdynia

Piątek, godz. 18.00– 19:30 – boisko SP nr 26 ul. Wolnosci 25,Gdynia

ŻAK F1
Rocznik 2014

Wtorek, godz. 17:30 – 19:00 – boisko SP nr 34 ul. Cylkowskiego 5 Gdynia

Czwartek, godz. 17:30 – 19:00 – boisko SP nr 34 ul. Cylkowskiego 5 Gdynia

Piątek, godz. 16:30– 18:00 – boisko SP nr 26 ul. Wolności 25,Gdynia

ŻAK F2
Rocznik 2015

Wtorek, godz. 17:30 – 19:00 – boisko SP nr 34 ul. Cylkowskiego 5 Gdynia

Czwartek, godz. 17:30 – 19:00– boisko SP nr 34 ul. Cylkowskiego 5 Gdynia

Piątek, godz. 16:30– 18:00 – boisko SP nr 26 ul. Wolności 25,Gdynia

SKRZAT G1
Rocznik 2016/17

Wtorek, godz. 16:30 – 17:30 – boisko SP nr 34 ul. Cylkowskiego 5 Gdynia
Czwartek, godz. 16:30 – 17:30 – boisko SP nr 34 ul. Cylkowskiego 5 Gdynia