Komplet punktów z Gniewina przywieźli nasi seniorzy, którzy dziś rozegrali ostatni mecz ligowy. Pomorzanin pokonał Stolem II 4:3 (0:2). Bramki dla gdynian zdobyli: 2x Radosław Gzela, Przemysław Kaczmarczyk oraz Jakub Szwęch. Spotkanie miało bardzo ciekawy i emocjonujący przebieg. Na przerwę to gospodarze schodzili z dwubramkowym prowadzeniem. W 43. minucie otrzymali jednak czerwoną kartkę za faul na Marcinie Kikowskim. W drugiej połowie inicjatywę przejął Pomorzanin. Najpierw gola kontaktowego po pięknym strzale zdobył Przemysław Kaczmarczyk. Potem po zamieszaniu w polu karnym wyrównał 15-letni Jakub Szwęch. Następnie Pomorzanin wyszedł na prowadzenie po bramce Radosława Gzeli. W 90. minucie Stolem strzelił bramkę 3:3 po strzale głową po rzucie wolnym. Kiedy wszyscy myśleli, że takim wynikiem zakończy się mecz, indywidualną akcję przeprowadził Radoslaw Gzela i płaskim strzałem zapewnił nam trzy punkty. Dzięki temu zwycięstwu Pomorzanin zakończył sezon na wysokim 4. miejscu. Nasza drużyna zdobyła rekordową ilość bramek, bo aż 87 w całym sezonie. W zespole zadebiutował kolejny 15-latek – Emil Mościpan. Spotkanie było ostatnim meczem jako trener i zawodnik dla Rafała Langowskiego, który po 5 latach żegna się z drużyną. Naszemu trenerowi dziękujemy za spędzony czas i włożoną pracę w Pomorzaninie.

Skład: Przeplasko (46. Puwalski), Kledzik, Langowski, Rodnenok, Kaczmarczyk, Fal (60. Mościpan), Stęplewski (46. Szwęch), Kikowski, Jaroń, Gzela, Fedorowicz. Trener: Rafał Langowski.