W niedzielę o godzinie 14:00 w Żukowie, nasi seniorzy rozegrali drugi mecz sparingowy z KS Chwaszczyno. Niestety spotkanie wygrali gospodarze 4:0 (2:0).

W pierwszej połowie nasza drużyna prezentowała momentami niezłą grę i kilka razy miała okazję do zdobycia bramki. Niestety niewykorzystane sytuacje się zemściły i to KS Chwaszczyno na przerwę schodziło z dwubramkowym prowadzeniem. W drugiej odsłonie nasza gra nieco „siadła” i to rywal stwarzał sobie liczne sytuacje do stworzenia bramki. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 4:0. Na wyróżnienie na pewno zasługuje postawa naszego bramkarza Jarosława Kacprzaka, który wielokrotnie skutecznie interweniował. Po półrocznej kontuzji do gry wrócił Jakub Feter, co jest bardzo dobrą informację przed zbliżającą się rundą wiosenną.

Skład: Kacprzak – Kaczmarczyk, Kmieć, Feter, Grzybowski, Fedorowicz, Langowski, Wróblewski, Tomaszek, Rozborski, Widanka.

Na zmiany: Gościniak, Sekulak, Błasiak.