W najbliższą niedzielę pierwszy mecz w 2020 roku rozegrają seniorzy naszego klubu. Rywalem Pomorzanina Gdynia będzie UKS Klukowo. Spotkanie odbędzie się na boisku Gdyńskiego Centrum Sportu przy ulicy Olimpijskiej o godzinie 11:00.

Nasza drużyna przygotowania wznowiła 8 stycznia i trenuje dwa razy w tygodniu. Trzecią jednostką jest sparing. Do zespołu oprócz Jarosława Kacprzaka dołączyło kilku nowych zawodników, a o ich personaliach poinformujemy niebawem. Część z nich będzie miała szansę pokazania swoich umiejętności w niedzielnym meczu. Z zespołu oprócz kontuzjowanego Łukasza Langowskiego nikt nie ubył. Trener Rafał Langowski nie może narzekać na niską frekwencję. W zajęciach regularnie bierze udział około 20 zawodników. Celem drużyny jest niezmiennie awans do wyższej ligi, a pomóc mają w tym odpowiednie przygotowania i duża ilość meczów towarzyskich.

Spotkanie z UKS Klukowo będzie nagrywane, a co za tym idzie po meczu udostępnimy wszystkim kibicom skrót oraz pomeczowe wypowiedzi zawodników.

fot. Trio Stories.