INDYWIDUALNY OBÓZ FOOTBALLAND-Susz 11-15.07

Obóz footballad organizujemy na Warmii i Mazurach w miejscowości Susz w terminie 11-15.07 (poniedziałek – piątek )

Noclegi oraz wyżywienie mamy zagwarantowane w hotelu „Warmianka”.

Do Susza pojedziemy pociągiem. W przypadku zmiany rozkładu jazdy oraz braku bezpośredniego połączenia zorganizujemy przejazd autokarem.

W oparciu o wieloletnią pracę z młodymi piłkarzami opracowaliśmy system szkolenia, który koncentruje się na indywidualizacji zajęć. Aby miało to sens musimy poznać mocne i słabe strony danego zawodnika w 4 obszarach : technika, taktyka, motoryka i mentalność. 

  • przed wyjazdem na obóz nagrywamy mecze z udziałem przyszłego uczestnika obozu
  • przeprowadzamy wywiad z zawodnikiem
  • zawodnik wypełnia ankietę szkoleniową
  • w oparciu o analizę wideo, wywiad z zawodnikiem oraz ankietę sporządzamy raport charakteryzujący zawodnika w 4 obszarach: technicznym, taktycznym, motorycznym oraz mentalnym
  • po zebraniu powyższych informacji tworzymy mikrocykl treningowy, wg którego będziemy pracować na obozie

Miejsc na obóz mamy tylko 20, ponieważ chcemy przeprowadzić solidny turnus pod kątem szkoleniowym i merytorycznym. Na obozie zawodnicy zostaną podzieleni na cztery grupy.

Koszt zgrupowania footballand wynosi 1790 zł.

Aby zapisać dziecko należy wysłać wiadomość mailową: footballand imię i nazwisko zawodnika

W związku z tym, że nasze działania dot. każdego uczestnika muszą rozpocząć się najpóźniej na początku maja proszę o zgłoszenia chętnych zawodników do 25  kwietnia.

Zgrupowanie lipcowe SUSZ – 11 – 15 lipca 2022

Od lat jeżdżą z nami dzieci w wieku nawet 5 lat! Mamy dużą wprawę w zajmowaniu się takimi młodymi obozowiczami, dlatego stwierdziliśmy, że warto byłoby stworzyć obóz specjalnie dla nich 🙂 

Jest to nasz wyjątkowy obóz – skierowany do zawodników, którzy pierwszy raz w życiu chcą spróbować samodzielności, ale mają pewne obawy oraz do zawodników, które wolą kameralne i krótsze wyjazdy niż nasze standardowe 7 dni.

Będziemy korzystać z atrakcji, które oferuje nam ośrodek, grać w gry zespołowe, odpoczywać nad jeziorem, nie zapominając o głównej i najważniejszej atrakcji piłce nożnej. Nie będzie czasu na tęsknotę i nudę!

Obóz  organizujemy na Warmii i Mazurach w miejscowości Susz w terminie 11-15.07 (poniedziałek – piątek).

Zabawa, ale też nauka!

Oprócz tego, że będziemy się świetnie bawić, to będziemy też uczyć zawodników życia obozowego” tak, aby jadąc na kolejny obóz z nami, wiedzieli już jak samodzielnie sobie poradzić. Na tym obozie wspomagamy obozowiczów cały czas, ale to też nie znaczy, że robimy coś za nich… Chodzi o to, żeby dawały sobie radę same. Przykłady? Proszę bardzo:

  • pokazujemy, jak ścielić łóżko i utrzymywać czystość,
  • uczymy, jak zachowywać się w większej grupie na posiłkach,
  • wyjaśniamy, jak wygląda dzień obozowicza i jak przygotowywać się na zajęcia,
  • codziennie sprawdzamy czy każdy się wykąpał oraz czy zmienia regularnie ubrania.

Na tym obozie wszystko dzieje się w trochę zwolnionym tempie, aby nikt się nie stresował, że sobie nie da rady czy nie zdąży czegoś zrobić. Aby zapewnić naszym najmłodszym zawodnikom jak najlepszą opiekę, zabieramy ze sobą animatorkę , która razem z Trenerem będzie czuwała nad Państwa dziećmi.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Noclegi oraz wyżywienie ( 4 posiłki dzienni) mamy zagwarantowane w hotelu „Warmianka”.

Do Susza pojedziemy pociągiem. W przypadku zmiany rozkładu jazdy oraz braku bezpośredniego połączenia zorganizujemy przejazd autokarem.

Koszt wyjazdu

Opłata za obóz zgrupowanie wynosi 1790 zł.

Aby zapisać dziecko należy wysłać wiadomość mailową: zgrupowanie lipcowe  imię i nazwisko zawodnika.

Obóz letni -Pruszków 8- 14.08

Do Pruszkowa jedziemy już z nastawieniem mocno piłkarskim. Oczywiście oprócz głównego motywu czekają nas na inne atrakcje. Mamy nadzieję, że zgrupowanie w Suszu będzie rozgrzewką przed sierpniowym obozem.

Podobnie jak w lipcu do Pruszkowa planujemy zorganizować grupowy przejazd pociągiem. Jeżeli rozkład jazdy nie będzie pasował do harmonogramu naszego dnia zorganizujemy przejazd autokarem.

W programie

– 2 treningi dziennie (do naszej dyspozycji będzie boisko ze sztuczna nawierzchnią pełnowymiarowe oraz boisko treningowe trawiaste)

– zajęcia sportowo – rekreacyjne,

– wyjście na basen,

– festiwal kolorów,

– gry i zabawy w terenie,

Zakwaterowanie i wyżywienie

Hotel Anton (miejsce zgrupowań wielu kadr narodowych)

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja

Telefony i sprzęt elektroniczny

Telefon na obóz może zabrać każdy, ale z góry zaznaczamy, że podobnie jak w latach ubiegłych nie będą one dostępne dla zawodników przez cały dzień.

Sprzęty elektroniczne (telefon/smartwatch/tablety) będą dostępne dla w trakcie budki telefonicznej – w przerwie poobiedniej.

Państwo jako opiekunowie zawsze mogą do nas zadzwonić (chyba, że prowadzimy treningi;)) i w dowolnej chwili skontaktować się z dzieckiem jeżeli jest taka potrzeba.

Informujemy również, że nie odpowiadamy za  sprzęty zabrane przez dzieci na obóz.

Koszty wyjazdu.

Koszt obozu letniego to 2200 zł.

Zgłoszenia na obóz letni przyjmujemy do  końca kwietnia  drogą mailową klub@pomorzanin.info w tytule: OBÓZ LETNI/ imię i nazwisko zawodnika.

Co do opłat zaliczkowych i potem finalnych, wszystkie tego typu informacje przekażemy w późniejszej korespondencji.


Indywidualne podejście to nasz priorytet! Każdy zawodnik zawsze może zwrócić się do nas ze swoimi problemami, a Państwo dzwonić, jeżeli coś niepokoi. Postaramy się rozwiązać każdy problem tak, aby znaleźć kompromis, który zadowoli wszystkie strony.

Młodzi piłkarze mają mieć przyjemność z tego, że są na obozie, ponieważ jest to ten czas w roku, na który czeka się bardzo, bardzo długo, a który mija bardzo szybko. Stawiamy na to, aby obóz był czasem nie tylko ciężkiej treningowej pracy ale i integracji i odpoczynku

Na każdym obozie, zawsze, jesteśmy osobiście – ja (Trener Filip) i moja żona Angelika. Nikomu nie zależy tak bardzo, jak nam, by obozy były udane, bezpieczne i by zawodnicy czuli się na nich dobrze. Dlatego zawsze stoimy na straży bezpieczeństwa i dobrej zabawy :).