Miło jest nam poinformować, że nasza szkółka ponownie otrzymała brązowy certyfikat PZPN, tym razem na okres do 31 grudnia 2023 roku. Jest to ogromne wyróżnienie dla nas wszystkich: klubu, trenerów, zawodników oraz Państwa jako rodziców, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Brązowy certyfikat świadczy o wysokiej jakości codziennej pracy Pomorzanina, w tym przede wszystkim organizacji i prowadzenia zajęć z dziećmi przez trenerów oraz całego klubu. Dzięki certyfikacji klub otrzyma m.in. darmowe szkolenia dla trenerów i zawodników oraz dofinansowanie na zakup sprzętu i organizację zajęć.

Z tego miejsca pragniemy podziękować serdecznie wszystkim osobom, które zaangażowały się w projekt. Oczywiście na tym nie koniec, ponieważ posiadanie certyfikacji zobowiązuje nas do całorocznej pracy na najwyższym poziomie, a klub podlegać będzie kontrolom ze strony PZPN. Aby uświadomić jak duże jest to wydarzenie, warto zaznaczyć, że w całym województwie pomorskim certyfikację PZPN posiada zaledwie 14 szkółek, w tym 6 na poziomie brązowym. Jeszcze raz wielkie brawa dla wszystkich oraz słowo dziękujemy 👍👏

Comments

comments