Wyjazdowa porażka seniorów

Bez punktów wrócili z Chwaszczyna seniorzy naszego klubu. W przedostatnim meczu rundy jesiennej Pomorzanin przegrał z wiceliderem tabeli KS Chwaszczyno 1:4 (0:1). Honorową bramkę zdobył z rzutu karnego Filip Rozborski w 82. minucie meczu.

Nasz zespół przystąpił do spotkania osłabiony brakiem kilku zawodników. To jednak nie przeszkodziło w niezłej grze w pierwszej połowie, aż do momentu utraty pierwszej bramki. W 36. minucie spotkania po stałym fragmencie gry na prowadzenie wyszli gospodarze i od tamtej pory gra toczyła się głównie pod ich dyktando.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. KS Chwaszczyno szybko zdobyło drugą i trzecią bramkę, a nasz zespół stać było na honorowe trafienie Filipa Rozborskiego z rzutu karnego po faulu na Damianie Balcerowskim. W doliczonym czasie gry czwartego gola zdobyli gospodarze i mecz zakończył się najwyższą porażką Pomorzanina w tym sezonie 1:4.

Za tydzień zagramy ostatnie spotkanie w tej rundzie. W niedzielę w Nowym Porcie o godz. 18:30 zmierzymy się z Moreną Gdańsk.

Skład: Hadaś – Sekulak (68. Knut), Dawidowski, Ratajczyk, Ratka – Balcerowski, R.Langowski, Ł.Langowski, Rozborski, Czerwiński (46. Zawidzki) – Widanka (46. Pawlos).