Wróciliśmy z obozu

Od 5 do 12 sierpnia, nasze drużyny młodzieżowe przebywały na obozie sportowym w Braniewie. Prawie 50 zawodników Pomorzanina w podziale na dwie grupy odbywało zajęcia na boisku głównym i bocznym miejscowej Zatoki.

Przeważnie trenowaliśmy dwa razy dziennie. Podczas obozu rozegraliśmy trzy mecze sparingowe z Zatoką. Wszystkie zakończyły się naszymi zwycięstwami – mówi Rafał Langowski trener Pomorzanina.

Kadra trenerska składa się z czterech szkoleniowców: Filipa Rozborskiego, Damiana Balcerowskiego, Rafała Langowskiego i Kacpra Wróblewskiego. Kierownikiem obozu była Angelika Modrzejewska.

Oprócz treningów nasi podopieczni mogli korzystać dwukrotnie z aquaparku. Nie brakowało wspólnych gier i zabaw na świeżym powietrzu czy wyjścia na lody. Mieliśmy również okazję skorzystać z lekcji tenisa ziemnego, co bardzo spodobało się zawodnikom.

Obóz przebiegł bez problemów, a w poniedziałek około 14:30 zameldowaliśmy się z powrotem w Gdyni, gdzie dzieci będą mogły do końca wakacji trenować we wtorki i czwartki na boisku przy ulicy Wolności.

Komentarze

komentarz(e)

Related posts