Ważna wygrana seniorów

W niedzielę o godzinie 14:00 rozpoczęło się spotkanie seniorów Pomorzanina z Santosem Gdańsk. W meczu rozgrywanym na boisku w Nowym Porcie w Gdańsku lepsza okazała się nasza drużyna zwyciężając 4:2 (1:1). Bramki dla „naszych” strzelali: Kacper Wróblewski (głową), Rafał Langowski, Daniel Pawlos i Filip Rozborski (rzut karny). Była to bardzo ważna wygrana naszej drużyny w walce o upragniony awans, za co tym bardziej wszystkim zawodnikom i trenerowi należą się ogromne brawa!

Pomeczowa wypowiedź trenera Rafała Langowskiego:

Bardzo szybko zdobyliśmy bramkę, ale chwilę później był już remis. W tym spotkaniu dwukrotnie straciliśmy gola po stałym fragmencie gry, jednak w drugiej odsłonie zagraliśmy bardzo dobrze w obronie i wykorzystaliśmy swoje sytuacje. Pragnę pogratulować mojemu zespołowi, który realizował zadania taktyczne i każdy z zawodników rozegrał bardzo dobre zawody. Niestety do poziomu drużyn nie dostosował się arbiter, który popełniał bardzo dużo błędów, przez co gra była bardzo ostra.

Skład: Hadaś – Ł.Langowski, Dobruń, Kmieć, Kaczmarczyk – Fedorowicz (87. Woźniak), Rozborski (89. Czerwiński), R.Langowski, Wróblewski, Grzybowski (62. Pawlos), Widanka (75. Ratka).

Trener: Rafał Langowski

fot. Trio Stories

Komentarze

komentarz(e)

Related posts