Trzecie zwycięstwo z rzędu seniorów. Lider pokonany!

Trzecie zwycięstwo z rzędu odnieśli seniorzy naszego klubu. W meczu „u siebie” pokonaliśmy lidera tabeli Amigo Przyjaźń 3:0 (2:0). Bramki dla Pomorzanina strzelali: Bartek Ratajczyk 16′, 24′ oraz Pascal Opala 85′.

Po raz drugi w tym sezonie nasza drużyna zachowała czyste konto i z ośmioma straconymi bramkami możemy pochwalić się najlepszą defensywą ligi. Przez całe spotkanie Pomorzanin kontrolował przebieg meczu, a rywal nie potrafił sobie stworzyć dogodnej sytuacji.

Udany debiut w zespole zaliczył Adam Dobruń, który trafił do nas z Lidera Włocławek. Adam wraz z Bartkiem Ratajczykiem stworzyli w tym meczu duet stoperów, który skutecznie hamował ataki Amigo. Ponadto Bartek Ratajczyk zdobył dwie bramki i w tym sezonie jest na razie najlepszym strzelcem zespołu (wraz z Łukaszem Langowskim mają po cztery gole).

Następne spotkanie nasza drużyna rozegra w gdańskim Nowym Porcie. W niedzielę o godzinie 20:00 podejmiemy OKS Janowo (Rumia).

Skład: Hadaś – Sekulak (68. Widanka), Dobruń, Ratajczyk, Babiak (77. Opala), Pawlos (60. Woźniak), Ł.Langowski, Dawidowski (86. Knut), Rozborski, Kondzielewski (72. Czerwiński), R.Langowski.

Komentarze

komentarz(e)

Related posts