Terminarz Żak F1

Terminarz rozgrywek ligi: GDAŃSK: F1 ŻAK GRUPA 4

RUNDA I

Turniej 1 w dniach 22-09-2018/23-09-2018 – gospodarz SWSIEMP ARKA GDYNIA

 

1 SWSIEMP ARKA GDYNIA – AP KP GDYNIA
2 POMORZANIN GDYNIA – GDYŃSKA AP DĄBROWA
3 SZTORM I MOSTY – SZTORM II MOSTY
4 SWSIEMP ARKA GDYNIA – POMORZANIN GDYNIA
5 GDYŃSKA AP DĄBROWA – SZTORM I MOSTY
6 AP KP GDYNIA – SZTORM II MOSTY
7 SZTORM I MOSTY – SWSIEMP ARKA GDYNIA
8 POMORZANIN GDYNIA – AP KP GDYNIA
9 SZTORM II MOSTY – GDYŃSKA AP DĄBROWA
10 POMORZANIN GDYNIA – SZTORM I MOSTY
11 SWSIEMP ARKA GDYNIA – SZTORM II MOSTY
12 AP KP GDYNIA – GDYŃSKA AP DĄBROWA
13 SZTORM II MOSTY – POMORZANIN GDYNIA
14 SZTORM I MOSTY – AP KP GDYNIA
15 GDYŃSKA AP DĄBROWA – SWSIEMP ARKA GDYNIA

 

Turniej 2 w dniach 13-10-2018/14-10-2018 – gospodarz POMORZANIN GDYNIA

 

16 POMORZANIN GDYNIA – SWSIEMP ARKA GDYNIA
17 SZTORM I MOSTY – AP KP GDYNIA
18 SZTORM II MOSTY – GDYŃSKA AP DĄBROWA
19 POMORZANIN GDYNIA – SZTORM I MOSTY
20 AP KP GDYNIA – SZTORM II MOSTY
21 SWSIEMP ARKA GDYNIA – GDYŃSKA AP DĄBROWA
22 SZTORM II MOSTY – POMORZANIN GDYNIA
23 SZTORM I MOSTY – SWSIEMP ARKA GDYNIA
24 GDYŃSKA AP DĄBROWA – AP KP GDYNIA
25 SZTORM I MOSTY – SZTORM II MOSTY
26 POMORZANIN GDYNIA – GDYŃSKA AP DĄBROWA
27 SWSIEMP ARKA GDYNIA – AP KP GDYNIA
28 GDYŃSKA AP DĄBROWA – SZTORM I MOSTY
29 SZTORM II MOSTY – SWSIEMP ARKA GDYNIA
30 AP KP GDYNIA – POMORZANIN GDYNIA

 

Turniej 3 w dniach 03-11-2018/04-11-2018 – gospodarz SZTORM I MOSTY

 

31 SZTORM I MOSTY – POMORZANIN GDYNIA
32 SZTORM II MOSTY – SWSIEMP ARKA GDYNIA
33 GDYŃSKA AP DĄBROWA – AP KP GDYNIA
34 SZTORM I MOSTY – SZTORM II MOSTY
35 SWSIEMP ARKA GDYNIA – GDYŃSKA AP DĄBROWA
36 POMORZANIN GDYNIA – AP KP GDYNIA

 

37 GDYŃSKA AP DĄBROWA – SZTORM I MOSTY
38 SZTORM II MOSTY – POMORZANIN GDYNIA
39 AP KP GDYNIA – SWSIEMP ARKA GDYNIA
40 SZTORM II MOSTY – GDYŃSKA AP DĄBROWA
41 SZTORM I MOSTY – AP KP GDYNIA
42 POMORZANIN GDYNIA – SWSIEMP ARKA GDYNIA
43 AP KP GDYNIA – SZTORM II MOSTY
44 GDYŃSKA AP DĄBROWA – POMORZANIN GDYNIA
45 SWSIEMP ARKA GDYNIA – SZTORM I MOSTY