Terminarz Młodzik D2

 

Terminarz rozgrywek ligi:  Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2

  Runda jesienna          
  Kolejka 1 w dniach od 2018-08-18 do 2018-08-19        
                 
  Lp   Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
  1 EJSMOND CLUB POMORZANIN 2018-09-12 17:00 Checz Gdynia (Gdynia,  
        GDYNIA     Ludwika Zamenhofa 17)  
  Kolejka 2 w dniach od 2018-08-25 do 2018-08-26        
                 
  Lp   Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
  2 UKS Jedynka II Reda POMORZANIN 2018-09-04 16:30 Stadion Miejski (Reda,  
        GDYNIA     Łąkowa 59)  
  Kolejka 3 w dniu 2018-08-29        
                 
  Lp   Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
  3 Gedania III Gdańsk POMORZANIN 2018-10-03 17:00 Gedania 1922 Gdańsk  
        GDYNIA     (Gdańsk, gen. Józefa  
              Hallera 201)  
  Kolejka 4 w dniach od 2018-09-01 do 2018-09-02        
                 
  Lp   Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
  4 POMORZANIN GDYNIAGTS III PRUSZCZ 2018-09-02 09:00 Boisko „B” GCS (Gdynia,  
        GDAŃSKI     Olimpijska 5)  
  Kolejka 5 w dniach od 2018-09-08 do 2018-09-09        
                 
  Lp   Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
  5 Jaguar II Gdańsk POMORZANIN 2018-09-09 17:00 Jaguar Gdańsk (Gdańsk,  
        GDYNIA     Budowlanych 49)  
  Kolejka 6 w dniach od 2018-09-15 do 2018-09-16        
                 
  Lp   Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
  6 POMORZANIN GDYNIAIskra Gdynia 2018-09-16 09:00 NSR (Gdynia, Kazimierza  
              Górskiego 10)  
  Kolejka 7 w dniach od 2018-09-22 do 2018-09-23        
                 
  Lp   Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
  7 Orkan II Rumia MKS POMORZANIN 2018-09-22 13:00 Boisko Wielofunkcyjne  
        GDYNIA     MOSIR Rumia (Rumia,  
              Bukowa )  
  Kolejka 8 w dniach od 2018-09-29 do 2018-09-30        
                 
  Lp   Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
  8 POMORZANIN GDYNIALZS II Bojano 2018-09-30 09:00 Boisko „B” GCS (Gdynia,  
              Olimpijska 5)  
  Kolejka 9 w dniach od 2018-10-06 do 2018-10-07        
                 
  Lp   Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
  9 Cisowa Gdynia POMORZANIN 2018-10-06 17:00 GCS GDYNIA SZTUCZNA  
        GDYNIA     (Rumia, Bukowa )  
           
  Terminarz rozgrywek ligi: Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2      
  Dokument drukowany dnia 2018-08-29     Strona 1 z 2

 

 

Kolejka 10 (brak daty)          
               
Lp   Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
10 POMORZANIN GDYNIApauzuje w kolejce        
Kolejka 11 w dniach od 2018-10-20 do 2018-10-21        
               
Lp   Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
11 POMORZANIN GDYNIAArka II Gdynia SI 2018-10-21 09:00 Boisko „B” GCS (Gdynia,  
            Olimpijska 5)  
Kolejka 12 w dniach od 2018-10-27 do 2018-10-28        
               
Lp   Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
12 Gryf I Wejherowo WKS POMORZANIN 2018-10-27      
      GDYNIA        
Kolejka 13 w dniach od 2018-11-03 do 2018-11-04        
               
Lp   Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
13 POMORZANIN GDYNIAAP KP GDYNIA 2018-11-04 09:00 Boisko „B” GCS (Gdynia,  
            Olimpijska 5)  
Kolejka 14 w dniach od 2018-11-10 do 2018-11-11        
               
Lp   Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
14 BAŁTYK I GDYNIA AP POMORZANIN 2018-11-10 11:00 Boisko B „Klatka” (Gdynia,  
      GDYNIA     Olimpijska 5)  
Kolejka 15 w dniach od 2018-11-17 do 2018-11-18        
               
Lp   Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
15 POMORZANIN GDYNIAFLOTA GDYNIA 2018-11-18 11:00 Boisko „B” GCS (Gdynia,  
            Olimpijska 5)