Seniorzy potwierdzają formę

W sobotę o godzinie 14:00 na boisku w Kosakowie, odbyło się spotkanie 4. kolejki B klasy gr. II. Drużyna Pomorzanina Gdynia pokonała na wyjeździe Sztorm II Kosakowo aż 7:1 (3:1). Na listę strzelców czterokrotnie wpisał się Filip Rozborski, a po razie: Kacper Wróblewski, Adam Dobruń i Jan Fedorowicz.

Było to drugie spotkanie z rzędu, w którym nasz napastnik Filip Rozborski zdobył cztery bramki. Co warto zaznaczyć oprócz zdobyczy bramkowej ten sam zawodnik zaliczył trzy asysty, a więc brał udział przy wszystkich golach strzelonych dla Pomorzanina. Oby tak dalej!

Mamy nadzieję, że nasi zawodnicy potwierdzą swoją formę w spotkaniu za tydzień, bowiem wówczas dojdzie do meczu na szczycie, w którym Pomorzanin podejmie u siebie lidera tabeli – Jaguar II Gdańsk. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 15:00 na boisku Gdyńskiego Centrum Sportu.

Skład: Łukawski – Ł.Langowski (60. Dawidowski), Dobruń, Ratajczyk, Kaczmarczyk (60. Kondzielewski), Balcerowski (46. Sekulak), Wróblewski (46. Grzybowski), Kmieć, Polewka (50. Czerwiński), Fedorowicz, Rozborski.

Komentarze

komentarz(e)

Related posts