W sobotę seniorzy naszego klubu podejmowali na boisku przy ulicy Olimpijskiej GKS Dąbrówkę Linia. Nasza drużyna wysoko pokonała gości, bo aż 9:0. Bramki dla podopiecznych Rafała Langowskiego strzelali: 2x Adam Dobruń, 2x Filip Rozborski, 2x Rafał Langowski, 1x Bartos Woźniak, 1x Bartłomiej Grzybowski oraz bramka samobójcza. Wynik ten pozwolił utrzymać nam drugie miejsce w tabeli premiowane awansem. Za tydzień czeka nas mecz o tzw. „sześć punktów”, ponieważ zmierzymy się w niedzielę z Moreną Gdańsk, która posiada tyle samo punktów co nasza drużyna.

Pomeczowa wypowiedź trenera Rafała Langowskiego:

Pod względem gry nie było to nasze najlepsze spotkanie, choć wynik wskazuje co innego. Doczekaliśmy się momentu, w którym część chłopaków po zwycięstwie 9:0 nie jest do końca zadowolona ze swojej postawy. To pokazuje jak dużą ambicją cechują się moi zawodnicy. Liczę, że wspomnianą ambicję przełożymy na boisko w meczu z Moreną, który może być kluczowy w walce o jak najwyższą pozycję w tabeli.

Skład: Hadaś – Ł.Langowski (46. Woźniak), Dobruń (60. Stenka), Kmieć, Kaczmarczyk (46. Czerwiński), R.Langowski, Wróblewski, Rozborski, Grzybowski, Ratka (58. Sekulak), Fedorowicz.

Trener: Rafał Langowski

fot. Trio Stories