Remis młodzików D2 z Pomorzem

W sobotę w gdańskim Nowym Porcie doszło do meczu ligi młodzików D2 pomiędzy AS Pomorze Gdańsk a Pomorzaninem Gdynia. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 (1:2), choć do przerwy po bramkach Filipa Mulinka i z rzutu karnego Krzysztofa Ażgina nasza drużyna prowadziła. Trzeba jednak stwierdzić, że remis tego dnia był sprawiedliwym wynikiem.

Pomeczowa wypowiedź trenera Rafała Langowskiego:

Był to wyrównany mecz, który nie rozpoczął się dla nas zbyt dobrze. Już od 2. minuty przegrywaliśmy po stałym fragmencie gry. Z każdą minutą rozkręcaliśmy się czego efektem były strzelone dwie bramki. W drugiej połowie zagraliśmy dobrze przede wszystkim w obronie, choć nie ustrzegliśmy się błędu, przez co straciliśmy drugą bramkę. Jestem zadowolony z postawy drużyny. Grając z wyżej notowanym rywalem zagraliśmy dobre zawody. W drużynie zadebiutował Franciszek Mulinek urodzony w 2010 roku i grając z dwa lata starszymi chłopcami pokazał się z dobrej strony.

Skład: Dulkiewicz, Michałowski, Graczyk, Kutarba, Mackiewicz, Sarzyński, Ażgin, Mulinek, Sowiński.

Na zmiany: Mulinek, Woźniak.

Trener: Rafał Langowski