O przedszkolu

przedszkole

Akademia Piłkarska „Pomorzanin” zaprasza najmłodszych mieszkańców Gdyni na treningi w „Przedszkolu Sportowym Pomorzanina”.

Najnowsza inicjatywa skierowana jest do dzieci w wieku 4-6 lat. Naszym celem jest zachęcenie ich do uprawiania sportu od najmłodszych lat życia. Zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową.

Co zyskuje Twoje dziecko uczestnicząc w Przedszkolu Sportowym Pomorzanina?

– poznaje zasady i podstawy gry w daną dyscyplinę sportu

– uczy się dyscypliny, wzajemnego szacunku i zasad „fair play”

– spędza czas wśród rówieśników nawiązując przyjaźnie, a nie przed komputerem

– uczestniczy w grach i zabawach w miłej i przyjaznej atmosferze

– rozwija koordynację ruchową, poczucie równowagi

– możliwość kontynuowania swojej kariery w Akademii Piłkarskiej „Pomorzanin”

Zajęcia prowadzone są w formie gier i zabaw. Dbając o efektywność treningu liczba biorących udział w treningu nie powinna przekraczać czternaście osób. Z dziećmi pracują młodzi i kontaktowi trenerzy, którzy, aby uatrakcyjnić zajęcia będą wprowadzać dzieci także w świat bajek tak, aby nauka gry była połączona z zabawą. Trening dostosowany jest do poziomu dziecka. Po ukończeniu wieku przedszkolnego dzieci będą miały możliwość kontynuowania swojej kariery w Akademii Piłkarskiej „Pomorzanin”.

Treningi odbywają się w okresie letnim na boiskach otwartych, a w okresie zimowym salach gimnastycznych. Co ważne, do dyspozycji klubu są nowo otwarte boiska ze sztuczną murawą w Gdyni.Dzięki możliwości treningu na takich obiektach, dzieci i ich opiekunowie nie będą musieli martwić się o komfort przeprowadzanych zajęć.

Zapisy odbywają się przez naszą stronę internetową w zakładce „Zapisz dziecko!„.

Co ważne – pierwsze dwa treningi są bezpłatne!

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy również zakładkę FAQ – gdzie będziecie Państwo mogli przeczytać odpowiedzi najczęściej zadawane pytania.

Więcej informacji udziela Rafał Langowski telefonicznie pod nr tel. 504-187-855 lub mailowo klub@pomorzanin.info.