Piątka seniorów

Pięć to liczba, która opisuje niedzielne zwycięstwo seniorów. Pomorzanin Gdynia pokonał „u siebie” Sztorm II Kosakowo 5:0 (2:0), odnosząc tym samym piąte ligowe zwycięstwo z rzędu.

Spotkanie obfitowało w kilkanaście doskonałych okazji do strzelenia bramki przez naszych zawodników. Zawodziła jednak skuteczność, a gościom sprzyjała bardzo dobra postawa bramkarza, który rozegrał świetnie spotkanie. Śmiemy twierdzić, że gdyby tego dnia w bramce Sztormu bronił inny bramkarz, to wynik mógłby być dwucyfrowy, a skończyło się „tylko” na pięciu golach, które strzelili: Artur Polewka, Rafał Langowski, Filip Rozborski, Jan Fedorowicz i Michał Knut.

Spotkanie ze Sztormem było drugim meczem z rzędu, w którym doskonale spisała się nasza formacja obronna, dzięki czemu ponownie kończymy spotkanie z zerem z tyłu. Brawo Arek Hadaś i spółka!

A już za tydzień, w niedzielę o godzinie 14:00 w Przyjaźni zmierzymy się z miejscowym Amigo.

Skład: Hadaś – Dobruń, Ratajczyk, Dawidowski (55. Balcerowski), Grzybowski (65. Sekulak), Rozborski, R.Langowski, Feter, Kmieć (55. Pawlos, 75. Knut), Polewka, Fedorowicz (65. Czerwiński

Komentarze

komentarz(e)

Related posts