Gdyby mecz trwał jedną połowę…

Świetna pierwsza i nieudana druga połowa w wykonaniu naszych młodzików młodszych. Drużyna rocznika 2008/09 zmierzyła się dziś w „klatce” z Bałtykiem I Gdynia i ostatecznie uległa gościom 2:3 (2:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Eryk Woźniak oraz Alexander Sarzyński. Oba gole padły w pierwszej odsłonie meczu i do przerwy wydawało się, że nasza drużyna zdobędzie kolejne punkty. Druga połowa była jednak w naszym wykonaniu słabsza, a trzecią bramkę Pomorzanin stracił w ostatniej akcji meczu… O wypowiedź na temat spotkania poprosiliśmy trenera Damiana Balcerowskiego:

W pierwszej połowie przejęliśmy kontrolę nad rywalem czego efektem było zdobycie dwóch bramek. Niestety w drugiej połowie daliśmy zepchnąć się do defensywy zbyt głęboko, przez co Bałtyk stwarzał sobie dużo sytuacji do zdobycia bramki i w końcówce spotkania wyszedł na prowadzenie. Mimo porażki dla naszego zespołu należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Skład: Dulkiewicz – Sarzyński, Graczyk, Kutarba, Sowiński – Ażgin, Woźniak, Mackiewicz – Mulinek. Na zmiany: Siepetowski, Cioch, Jagiełło.

Trener: Damian Balcerowski