Festiwal kartek i udana pogoń!

W niedzielę o godzinie 21:00 doszło do spotkania seniorów, w którym podejmowaliśmy u siebie Amigo Przyjaźń. Obie drużyny przed spotkaniem dzieliły jedynie trzy punkty w tabeli. Mecz ostatecznie wygrał nasz zespół pokonując gości 2:1 (0:1), a na listę strzelców wpisali się: Łukasz Langowski (głową) i Bartosz Ratajczyk!

Do przerwy to Amigo wygrywało spotkanie 1:0. Co więcej rzut karny obronił nasz bramkarz Arkadiusz Hadaś! W drugiej odsłonie meczu Pomorzanin podobnie jak tydzień temu w meczu z Moreną, potrafił obrócić losy spotkania i po trafieniu głową Łukasza Langowskiego i nogą przez Bartosza Ratajczyka mogliśmy cieszyć się z kolejnych trzech punktów.

Spotkanie było bardzo brutalne. Sędzia musiał pokazać siedem żółtych i dwie czerwone kartki (obie dla graczy Amigo). Z kontuzją opuścił boisko Kacper Wróblewski. Liczymy na szybki powrót do zdrowia Kacpi!

Za tydzień nasza drużyna rozegra ostatni mecz. W sobotę rywalem Pomorzanin będzie KP Gdynia. Początek spotkania o godzinie 19:00.

Pomeczowa wypowiedź trenera Rafała Langowskiego:

Nie było to łatwe i ładne spotkanie. Oba zespoły grały dość ostro, czego konsekwencją była spora ilość kartek. W pierwszej połowie graliśmy nieco bojaźliwie, przez co goście zdobyli bramkę i uzyskali rzut karny, który fenomenalnie obronił Arek Hadaś. My też mieliśmy swoje okazje, ale piłka nie mogła wpaść do siatki. W drugich 45 minutach zagraliśmy skutecznie zarówno w obronie jak i ataku i wykorzystaliśmy swoje szansę, których nie było zbyt dużo. Gratuluję moim zawodnikom kolejnych trzech punktów!

Skład: Hadaś – Ł.Langowski, Dobruń, Ratajczyk, Kaczmarczyk (79. Stenka), Balcerowski (65. Grzybowski), R.Langowski, Wróblewski (60. Gościniak), Polewka, Rozborski, Fedorowicz (75. Woźniak).

Trener: Rafał Langowski